Puikiam poilsiui

„Inkaro Kiemelis“

 

Savo poilsiautojams siūlome puikius naujus medinius namelius privačioje ir aptvertoje svečių namų teritorijoje. Kiekviename namelyje yra visi patogumai, nameliai nedubliuoti ir nesujungti vienas su kitu, išlaikant Jūsų privatumą. Mūsų poilsio nameliai įrengti jūriniu stiliumi, sustiprinant Jūsų malonius atostogų pojūčius. Tikimės, kad pasirinkę praleisti savo atostogas Inkaro kiemelyje, jas prisiminsite dar ilgai.

 

Laukiami ramaus poilsio mėgėjai. Poilsiavietė skirta ramiam šeimyniniam poilsiui, didelės kompanijos, vakarėliai, triukšmas, muzika, nesaikingas alkoholinių gėrimų vartojimas yra nepageidaujamas.​ Nameliai nenuomojami šventėms, didesniems susibūrimams. Pašaliniai žmonės į teritoriją neįleidžiami.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
+

Bendras namelio

Apibūdinimas

 

Namelis yra 20 kvadratų ir jame rasite 2 patalpas – vienoje patalpoje yra miegama erdvė 2-3 asmenims ir mini virtuvėlė su visa reikalinga įranga maisto gaminimui, kitoje patalpoje – dušas, WC, kriauklė.

Mini virtuvėlėje rasite dujinę plytelę, šaldytuvą, elektrinį virdulį, gaminimo bei valgymo reikmenis. Lovos – 1 dvigulė ir 1 sofa lova arba 1 dvigulė ir 2 atskiros lovos. Kiekviename namelyje yra TV, WI FI, trinkelėmis grįsta terasa su personaliu minkštų lauko baldų komplektu, šašlykinė, iešmai. Šalia namelių įrengta vaikų žaidimo aikštelė (uždaras batutas, sūpynės ir spyruoklinės sūpuoklės).

Inkaro kiemelis

Taisyklės

 
Mieli svečiai, šios taisyklės sukurtos tik tam, kad Jūsų ir kaimynų poilsis būtų ramus ir malonus. Todėl nuoširdžiai primename ir prašome:

Atvykimo laikas nuo 14 val., išvykimas iki 11 val.

Už apgyvendinimą atsiskaitoma iš karto atvykus, grynaisiais pinigais arba pavedimu

Be papildomo apmokėjimo namelyje gali svečiuotis tik tiek asmenų, kiek buvo nurodyta rezervacijos metu.

Tylos ir ramybės laikas nuo 23.00 iki 07.00 val. Nakties metu draudžiama triukšmauti ir trukdyti ilsėtis kitiems svečiams

Triukšmingos kompanijos nepageidaujamos, orientuojamės tik į ramų šeimų poilsį

Į nuomos kainą neįskaičiuoti rankšluosčiai ir patalynės užvalkalai (patalynės komplektas 5 EUR asmeniui, rankšluostis 2 eur asmeniui)

Su gyvūnais neapgyvendiname

Nepalikite vaikų be priežiūros vaikų žaidimo aikštelėje

Vaikų žaidimo aikštelėje vaikai gali žaisti iki 22:00 val., vėliau – ramybės laikas

Administracija turi teisę iškeldinti iš namelio ankščiau nustatyto termino asmenis (be jokio sumokėtos paslaugų kainos atlyginimo), kurie nesilaiko ir šiurkščiai pažeidžia vidaus tvarkos ir elgesio taisykles, taip pat reikalauti atlyginti padarytą žalą ir nuostolius

Mašiną pasistatysite nemokamai aptvertoje teritorijoje

Higienos ir butines priemones svečiai atsiveža arba įsigyja patys (WC popierius, muilas, šiukšlių maišai yra duodami vieną kartą – atvykus).

Poilsiautojams neišbuvus rezervuoto nuomos laiko, nurodyto išankstinėje rezervacijoje, šeimininkai negrąžina mokesčio už neišbūtą laiką

Atšaukus užsakymą, neatvykus avansas negrąžinamas.

Mieste galioja „pagalvės“ mokestis: asmeniui 2 EUR už parą (vaikams iki 18 metų mokėti nereikia)

3 asmenims

Mūsų Kainos

 
1 paros nuomos kaina 06.01-06.20 06.21-08.24 08.25-09.10
Iki 3 asmenų (3 people) 39 EUR 59 EUR 39 EUR

Nameliai ir kambariai rezervuojami pervedant avansą (avansas pervedamas per parą nuo užsakymo padarymo). Pervedant avansą, eilutėje mokėjimo paskirtis nurodykite atvykimo ir išvykimo datas bei savo kontaktinį telefoną. Rezervuotos bus tos dienos, kokias nurodysite pavedime

Kainos gali kisti ir priklauso nuo žmonių skaičiaus, poilsiavimo trukmės bei šventinių dienų.

Numeris

„Audronaša“

 

Viename kambaryje yra sofa lova, spinta, mini virtuvėlė (elektrinė plytelė, šaldytuvas, virdulys, gaminimo bei valgymo reikmenys), virtuvinis stalas su kėdėmis, TV. Kitame kambaryje su stoglangiu – dvigulė lova, atvira drabužių kabykla. Trečioje patalpoje – vonios kambarys su dušo kabina, kriaukle, wc. Kiemelyje – personaliai Jums lauko baldų komplektas su skėčiu. Šiame numeryje gali poilsiauti nuo 2 iki 3 asmenų.

Kiekvieno numerio poilsiautojams lauke yra šašlykinės ir iešmai. Vaikučiai žaidžia bendroje žaidimų aikštelėje. Svečių namai „Inkaro kiemelis“ yra įsikūrę netoli miestelio centrinės kopų gatvės, iki jos tik 5 min kelio, iki paplūdimio yra 600 metrų, 8 min kelio pėsčiomis.

1 paros nuomos kaina 06.01-06.20 06.21-08.24 08.25-09.10
Iki 3 asmenų (3 people) 39 EUR 59 EUR 39 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Liukso kambarys

„Jūravelė“

 

Viename kambaryje yra dvigulė lova, spinta, stalelis su foteliais, TV. Kitame kambaryje – miegamas kampas, mini virtuvėlė (dujinė viryklė, šaldytuvas, virdulys, gaminimo bei valgymo reikmenys). Trečioje patalpoje – vonios kambarys su dušo kabina, kriaukle, wc. Balkone – lauko baldų komplektas. Šiame numeryje gali poilsiauti 2-3 asmenys.

Kiekvieno numerio poilsiautojams lauke yra šašlykinės ir iešmai. Vaikučiai žaidžia bendroje žaidimų aikštelėje. Svečių namai „Inkaro kiemelis“ yra įsikūrę netoli miestelio centrinės kopų gatvės, iki jos tik 5 min kelio, iki paplūdimio yra 600 metrų, 8 min kelio pėsčiomis.

1 paros nuomos kaina 06.01-06.20 06.21-08.24 08.25-09.10
Iki 3 asmenų (3 people) 39 EUR 59 EUR 39 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rekvizitai

Avansui Pervesti

 

Gavėjas: Robertas Bogdelis

Bankas: AB „Swedbank“

A/S LT437300010001985066

Banko kodas: 73000

SWIFT kodas HABALT22

Naudinga

Infomacija

 
Adresas Žemdirbių g. 10, Šventoji
Kalbame lietuviškai, angliškai, rusiškai
Telefonas +370 6 7070 505
Tinklalapis nameliunuomasventojoje.lt
Dirbame gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio, rugsėjo mėnesiais